כנריות

רביעיית הכנריות של קלאופטרה מלווה את החתונה שלך ברגעים מוסיקליים הבאים:

kabalat_panim
קבלת פנים
קבלו את פני האורחים שלכם במוסיקת כינורות חיה. כבר מרגע כניסתם יוכלו האורחים שלכם לחוש באווירה היחודית של האירוע שלכם. מוסיקה קלאסית בעיבודים עכשויים תקבל את פניהם ותכין אותם לערב מיוחד במינו. ההרכב המוסיקלי שלנו, אשר כולל
Hupa_smoll
חופה
השביחו את טקס החופה שלכם במוסיקה חיה בביצוע משובח. מוסיקת החופה מחדדת את החושים ברגעים הגדולים. אנו מתרגשים יחד איתכם ומביעים את רגשותינו דרך המוסיקה שלנו. אנו חולקים את אושרכם בזמן החופה וצלילי הכינורות שלנו זורעים את השמחה באוויר.
knisa
הכניסה לאולם
קבלו את הזוג הנישא החגיגה מתחילה! בעוד כמה דקות יגיע הזוג הנישא וייכנס לאולם האירועים. צלילי הכינורות שלנו יכינו את האורחים לאחד הרגעים המרגשים ביותר בטקס הנישואין. בשעת הציפיה הנעימה, ההרכב
rishon
הריקוד הראשון
תנו להרכב המוסיקלי שלנו להפוך את הריקוד הראשון שלכם למיוחד במינו. הריקוד הראשון מסמל את הרגעים המרגשים ביותר שלכם כזוג. ולא מדובר רק בבחירת המוסיקה הנכונה. מדובר בסיפור האהבה שלכם.
rikudim
מסיבת ריקודים
היפכו את המסיבה שלכם ללהיט עם מוסיקת ריקודים שנבחרה בקפידה ובוצעה במיומנות. אוהבים לפזז? בואו נפזז ביחד! אנחנו צעירים ומלאי מרץ! נשרה את האנרגיה שלנו עליכם כך שאף אחד לא ירצה להמשיך לשבת.
mana-ikarit
מנה עיקרית
תיהנו מארוחת ערב בהופעת כינורות מדליקה. המופע המרהיב ועוצר הנשימה של נגני הכינורות הוירטואוזיים שלנו יהפוך את ארוחת הערב החגיגית שלכם למאורע בלתי נשכח.

רביעיית הכנריות של קלאופטרה מורכבת מארבעה נגניות וירטואוזיות מקסימות בניהולו של יבגני צ’סקיס . ארבעתן בוגרי האקדמיה למוסיקה של אוניברסיטת תל-אביב. לפני שהצטרפו לקלאופטרה, הן ניגנו בתזמורות מקצועיות. הנגניות מבצעות מגוון רחב של קטעים מוסיקליים, החל מהיצירות הקלאסיות וכלה בשירים מודרניים. רביעיית הכנריות משתתפת בפסטיבלים בינלאומיים, עורכת סיבובי הופעות בישראל וברחבי העולם ולוקחת חלק בהפקות טלוויזיוניות. רביעיית הכנריות של קלאופטרה מוכרת כיום היטב, למשל, בקרב הקהל של דוברי הרוסית בישראל, במיוחד אחרי הופעתה בהפקה טלוויזיונית של ערוץ 9. רביעיית הכנריות של קלאופטרה מפגינה מקוריות רבה בביצועי האמן של קטעים מוסיקליים מסגנונות שונים ובעיצוב מדהים בכל הופעה.תלבושות מרהיבות, המותאמות בקפידה לסגנון שנבחר עבור האירוע שלכם, איכות קול מעולה, תאורה מיוחדת, כינורות חשמליים מודרניים והקסם האישי של הנגניות יקנו גוון מיוחד לחגיגה שלכם. האורחים שלכם יחושו באווירה החגיגית כבר מהרגע הראשון.

המופע המחשמל שרביעיית הכנריות של קלאופטרה תעלה במנה עיקרית יישאר עוד זמן רב בזיכרונם של האורחים שלכם.