כנריות

תפתיע את האורחים, תפתיע את המשפחה, תפתיע את כל החברים והמשפחה. אל תהיה כמו כולם, אל תהיה סתם, תהפוך את היום הזה ל-הכי בעולם! מופע כנריות מרהיב ומדליק, יהפוך את האירוע שלך למיוחד במינו…
כאשר אנו חושבים על כינורות או מופע כינורות ישר עולה בראשנו המחשבה של קונצרט של מוזיקה קלאסית שלא כולם יכולים להתחבר לאופי נגינה זה ובהחלט שלא להביא אותו אל האירועים החשובים ביותר בחיינו. אך לא כך הדבר! הרכב הכנריות הווירטואוזי יבצע את מיטב הקטעים המוסיקלים, קלאסיים ומודרנים, בעיבודים חדשניים ומקוריים.
המוסיקה הקלאסית יכולה בהחלט להתאים לקבלת הפנים באירוע שלך אך וודאי לא במהלך חלקה של מסיבת הריקודים. לכן ברשותה של להקת הכנריות של קלאופטרה ישנו מבחר ע-צ-ו-ם של יצירות, קטעים מוסיקליים ועיבודים עכשוויים כך שלא יהיה רגע אחד משעמם וכל שניה באירוע שלך תהפוך לבלתי נשכחת.
צא מהקופסא – הזמן מופע כנריות חי לאירוע שלך! לווה את הרגעים הגדולים והמשמעותיים בחייך בנגינת כינור חיה ואמיתית. אל תסתפק בפלייבקים שחוקים ואל תהיה נתון באופן עיוור להחלטותיו של התקליטן באירוע שלך. יוקרה, זוהי מילת הקסם…
אז למה דווקא כנריות?
מופע הכנריות כולל תלבושות מרהיבות המוחלפות מספר פעמים במהלך הערב ומותאמות בקפידה לסגנון שנבחר עבור האירוע שלכם, איכות סאונד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תאורה מיוחדת להעצמת האפקט המוזיקלי והחוויה מהמופע כולו וכינורות חשמליים יחודיים.
כנריות יכולות להשתלב בצורה מושלמת בכל סוג של אירוע: בת מצווה או בר מצווה, חתונה או ברית מילה. מאחר שהכינור הוא כלי כה מיוחד, ניתן להפיק עמו כל סוג של סגנון מוסיקלי ולהעניק לו צבע מיוחד ויפהפה שלא ניתן לייצר באמצעות שום כלי אחר כמעט.
מעניין אותי לקבל עוד מידע על הכנריות…איך אני עושה את זה?
פנה אלינו כבר עכשיו לגבי מופע הכנריות ונשמח לתת לך הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר למופע מיוחד של פעם בחיים. צוות הכנריות הייחודי שלנו ישמח לעמוד לרשותך ולעשות לך ולכל האורחים “טוב על הלב” ולהקפיץ את כולם מהכיסא הישר אל רחבת הריקודים.